Details
Op 9 september organiseert Spijkerenergie een duurzaamheidsfestival op het Sterrenkringplein. Het festival duurt van 12:00 tot 16:00.
Het duurzaamheidsfestival is een perfect moment om na de zomervakantie weer eens bij te praten en kennis te maken met jouw buren uit de wijk. Wij zorgen dat er voor iedereen een kop koffie of thee klaar staat met wat lekkers. Ook organiseren we wat leuks voor de kinderen. Op het duurzaamheidsfestival is ook een informatiemarkt waar verschillende duurzame initiatieven en organisaties je leuke ideeën geven om ook met duurzaamheid aan de slag te gaan. Bijvoorbeeld:
- Spijkerzwam laat je zien hoe je oesterzwammen kunt kweken op koffiedik. Ook kan je de Spijkerzwammen proeven!
- ArnhemAAN, Rijn en Ijssel Energie en de Energiebank vertellen je alles over energie besparen.
- Het BuurtKlusBedrijf laat zien welke energiebesparende maatregelen ze allemaal in jouw huis kunnen treffen.
- Installatiebedrijven vertellen je over warmtepompen en isolatie.
- De werkgroep Verkeer wil met jou in discussie over de mobiliteitsplannen in de wijk.
- Lavendell verkoopt tweedekans kleding.
- En ga zo maar verder...
Zet de datum dus vast in je agenda! Meer informatie volgt.
We zijn nog vol bezig met de organisatie. Heb je leuke ideeën of tips? Wil je ons helpen als vrijwilliger op de dag zelf? Bijvoorbeeld met een optreden, catering, opbouw en afbouw? Laat van je horen via .
Dit project wordt ondersteund door het Nationale Postcodeloterij Buurtfonds