Details

Donderdag 16 augustus 2018 van 20:30 tot 21:45 uur

Afgelopen

Statenlaan 8

Arnhem, Nederland

...you are a spiritual being having a human experience...

De ziel wil op aarde ervaringen opdoen, lessen leren, plezier hebben. Door yoga kun je bewuster worden van wie je werkelijk bent en steeds meer een “bezield” leven leiden. Tijdens deze yogales kun je ervaren hoe je dichter bij je ziel kunt komen, hoe je je hart kunt volgen en je kwaliteiten kunt inbrengen in de wereld. Je traint je intuïtie, stabiliteit en compassie (voor jezelf en anderen). 

In de les werken we aan de balans tussen hart en hoofd. Heb jij de 'courage' (coeur=hart!) om je hart te volgen? Ons hoofd is een ontzettend praktische tool, maar als het de overhand krijgt, als je alleen vanuit je hoofd leeft dan mis je de schoonheid van het leven, dan komen ervaringen niet écht binnen. Als hart en hoofd in balans zijn en samenwerken ervaar je meer vervulling in je leven. 

Je merkt dat je contact met je ziel niet sterk is wanneer je niet zo goed weet wat je met je leven wilt, overal beren op de weg ziet ('ja maar', 'dat lukt toch niet', 'nu geen tijd', 'geen geld voor'), als je signalen van je lichaam negeert en als je regelmatig last hebt van constipatie. 

Als je een goed contact met je ziel hebt sta je in je kracht, voel je je zeker over jezelf en heb je een gevoel van richting en bestemming. Je voelt ook bij de moeilijke dingen in het leven dankbaarheid.

Over de organisator

Over de organisator
Kundalini Yoga is een dynamische, afwisselende en krachtige vorm van yoga die je helpt omgaan met de uitdagingen van deze tijd. Door de c...... Lees meer