Details

Dinsdag 22 november 2016 van 17:30 tot 20:30 uur

Afgelopen

Eusebiusbuitensingel

Arnhem, Nederland

“Wat een man moet weten over zijn prostaat”

 

November is in Nederland de maand, waarin aandacht wordt gegeven aan de prostaat en met name aan prostaatkanker. Het Toon Hermans Huis Arnhem staat samen met de afdeling Urologie van het Rijnstateziekenhuis bij dit onderwerp stil op dinsdag 22 november 2016, maar dan in bredere zin door een lezing te houden over alle aspecten van de prostaat.

Welke klachten geeft een prostaatvergroting, is het verstandig om regelmatig de prostaat te laten controleren en moet je nu wel of niet het PSA laten prikken? Kan PSA kanker aantonen? Welke klachten zijn alarmsymptomen?

Deze en andere vragen worden tijdens de avond belicht.  De lezing is bedoeld voor alle mannen in Arnhem en omstreken (en hun partners/naasten).

Tijdstip:

17.30 – 18.30 uur     welkom met een drankje en hapje

18.30 – 20.00 uur    lezing

20.00 – 20.30 uur   gelegenheid tot napraten

Sprekers:

Geert Smits en Olaf Vrooman, beiden uroloog in Rijnstateziekenhuis.

Marita van de Berg en Astrid Albers, beiden oncologieverpleegkundige in Rijnstateziekenhuis.

De lezing vindt plaats in het Toon Hermans Huis Arnhem, Eusebiusbuitensingel 34.  Toegang is gratis.

Aanmelden
Wij stellen het op prijs, wanneer u zich van tevoren aanmeldt. Dat kan via 026 – 21 33 196; spreek bij geen gehoor uw boodschap in. U kunt u ook aanmelden via .


Over de organisator

Over de organisator
Inloophuis voor (ex) kankerpatiënten en hun naasten uit Arnhem en omgeving.... Lees meer