Details
Lieve boomspiegelhouders, het is weer tijd voor de jaarlijkse hakseldag!
Op 22 maart versnipperen we versleten en kapotte vlechtwerken die aan vervanging toe zijn. De snippers gebruiken we als bodemverbeteraar voor de boomspiegels in onze wijk. Eerder al hebben wilgentenenvertroetelaars zich opgegeven om hun vlechtwerken op te laten halen en eventueel opnieuw in te vlechten, maar er zijn ook vlechtwerken zonder beheerder. Daarvan zijn er een heel aantal toe aan verwijdering, en daar kunnen we jouw hulp goed bij gebruiken!
Wonderwilg
Wilgenmulch voedt de bodem, verbetert de bodemstructuur, beschermt tegen droogte, helpt bij een betere absorptie van water en maakt het bodemleven blij door te zorgen voor een meer constante temperatuur. Het lokaal verwerken van oude vlechtwerken is circulair én onze boomspiegels knappen er lekker van op!
Dus! Heb je zin om wat te slopen of zou je ook wel wat van die mooie mulch willen? Meld je dan aan om te komen helpen via .
Reacties
Anderen uitnodigen
Wil je dat nog meer mensen meedoen? Nodig ze uit!
Print uitnodiging