Menu

Uitgelicht:

Redacteuren gezocht voor onze wijkkrant!

Trudi Hendriks (Wijkkrant)
26 juni 2018

Sinds anderhalve jaar is de nieuwe redactie met elkaar bezig om vier keer per jaar ( lente, zomer, herfst en winter) een wijkkrant te maken. Dat gaat in goede harmonie en met zo min mogelijk vergaderen: 4 a 5 keer per jaar. Naast de vaste redactie zijn er nog zogenaamde buitenredacteuren, die niet meevergaderen maar wel met enige (on)regelmaat artikelen aanleveren.

De taken zijn goed verdeeld maar er is plek voor nieuwe redacteuren die bijvoorbeeld artikelen schrijven, helpen met redigeren of het bewerken van binnengekomen kopij en de werkzaamheden achter de schermen van de wijkkrant.

In principe vrijwilligerswerk die je grotendeels zelf in kunt vullen qua tijd en interesses en waarin je veel van je creativiteit kwijt kunt ( we hebben helaas wel deadlines....).

Mocht je interesse of vragen hebben of meer informatie willen dan kun je een mail sturen naar wijkkrantspijkerkwartier@gmail.com.

Reacties

Bekijk al het nieuws uit je buurt »