De maandelijkse opschoonmorgen in de wijk vindt weer plaats op zaterdagmorgen 31 aug. Ook deze keer werkt Circulair Spijkerkwartier samen met Spijkerkracht.
Wat hebben we de vorige keer voor de zomervakantie opgehaald? Samen hebben 16 wijkbewoners en Meedoeners (mensen van de verschillende AZC’s) 48,9 kg van de straat gehaald. Alle straten zijn aan de beurt geweest en wederom trof men een redelijk schoon Spijkerkwartier aan.
Wat gaan we zaterdag 31 aug doen? Zoals gebruikelijk gaan we niet zomaar zwerfafval rapen, we gaan grondstoffen verzamelen! Alles wat we ophalen wordt voor zover mogelijk, gescheiden verzameld en afgevoerd om hergebruik ervan te stimuleren zodat minder afval de verbrandingsoven in gaat.
We starten bij de DAZO loods (Naast Nieuwe Land 1) rond 10.00 uur (inloop vanaf 9.45 uur met koffie en thee) met een groepsfoto en komen rond 11.45 uur weer terug op de startlocatie en wegen de verschillende ‘grondstofstromen’ die opgehaald zijn. We sluiten gezellig af met een heerlijk kopje No Waste soep waarvan de ingrediënten gedoneerd zijn door biologische supermarkt Odin.
Circulair Spijkerkwartier zorgt niet alleen voor grijpers, ringen, hesjes, bolderkarren, afvalzakken en handschoenen maar ook voor een gezellig samen zijn.
Meegrijpen? Geef je op en kom zaterdag 31 aug naar de DAZO loods.
Neem gerust je buur, vriend, (klein)kind of partner mee!
Even aanmelden is belangrijk, dan weten we hoeveel materiaal en catering er nodig is. Aanmelden:
Deze opschoonactie wordt mogelijk gemaakt met steun van diverse partners uit het Spijkerkwartier en daarbuiten zoals de Blauwe Wijkeconomie, de Lommerd, de Dazo, het Bewonersoverleg, gemeente Arnhem, wijkproject Spijkerkracht, Wijkbakkie, het BuurtGroenBedrijf, de Groengroep Spijkerkwartier, Biologische supermarkt Odin, het Kinderwijkteam, Jumpsquare Arnhem, basisschool de Sterrenkring, Heel Arnhem Schoon, het COA, de Vrijwilligerscentrale met het project #Meedoen/Samen aan de slag.